اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

دکان آنلاین اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که دکان آنلاین برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با فروشندگان معتبر همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته را از دکان آنلاین خریداری می‌کنند.

لازم به ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار  و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

تمامی محصولات ارائه شده که دارای گارانتی می باشد، پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و دکان آنلاین هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در دکان آنلاین عرضه می‌شوند  به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی بدون ذکر اصالت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دکان آنلاین اصالت همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.